Młodzi Pogończycy na Turnieju Piłkarskim FC Czajka Lwów

Na zaproszenie FC Czajka Lwów, młodzi pogończycy z roczników 2011-2012 oraz 2014-2015 wzięli udział w sobotnim turnieju piłkarskim.

W turnieju uczestniczyły dziecięce drużyny piłkarskie reprezentujące obwód lwowski: FC Nawaria, FC Zubra, FC Kardybnał Lwów, FC Czajka Lwów, FC Zwenygród oraz LKS Pogoń Lwów. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło młodych zawodników pełnych pasji i zaangażowania.

Po pierwszej fazie rozgrywek obie drużyny Pogoni awansowały do „Ligi Mistrzów” turnieju. Mecz niejednokrotnie był przerywany przez ulewne deszcze, jednak nawet to nie było przeszkodą dla niebiesko-czerwonych, by osiągnąć wspaniałe wyniki sportowe.

Młodzi pogończycy zdobyli pierwsze miejsce (rocznik 2014-2015) oraz drugie miejsce (rocznik 2011-2012). To ogromny sukces, który jest dowodem na ich talent, ciężką pracę oraz determinację.

Lwowski Klub Sportowy Pogoń Lwów wyraża serdeczne podziękowania dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP oraz Konsulatu Generalnego RP we Lwowie za stałe wsparcie naszej szkółki piłkarskiej. Dzięki ich zaangażowaniu, młodzi sportowcy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i osiągania kolejnych sukcesów sportowych.