Najmłodsi zawodnicy lwowskiej Pogoni mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym obozie piłkarskim, który odbył się w malowniczej miejscowości Stara Sól. Każdy dzień obozu wypełniony był sportowymi aktywnościami. Zawodnicy mieli dwa treningi dziennie, podczas których doskonalili swoje umiejętności techniczne i taktyczne pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Nie zabrakło również meczów sparingowych, które pozwoliły młodym piłkarzom sprawdzić się w realnych warunkach meczowych oraz nauczyć się pracy zespołowej i rywalizacji fair play.

Oprócz intensywnych treningów, organizatorzy zadbali o to, aby młodzi piłkarze mogli również odpocząć i dobrze się bawić. W programie znalazły się wodne atrakcje, gry i zabawy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Czas spędzony na basenie czy podczas wspólnych gier integracyjnych był doskonałą okazją do nawiązania nowych przyjaźni i wzmocnienia więzi w drużynie.

Obóz piłkarski w Starej Soli nie doszedłby do skutku bez wsparcia Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP oraz Konsulatu RP we Lwowie. Organizacja tego typu wydarzeń jest szczególnie ważna w czasach trwającej wojny, gdy młodzi ludzie potrzebują wsparcia, poczucia normalności i możliwości rozwijania swoich pasji. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do trenerów i opiekunów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia.

Obóz w Starej Soli był nie tylko okazją do doskonalenia umiejętności piłkarskich, ale także do integracji i wzmacniania ducha drużyny. Młodzi zawodnicy wrócili do Lwowa z nową energią, motywacją i wieloma niezapomnianymi wspomnieniami, które z pewnością będą inspirować ich do dalszego rozwoju sportowego.