W niedzielnym turnieju uczestniczyło pięć drużyn piłkarskich (FC Karpaty Brzuchowice, FC Mrija Lwów, FC Lider Zwenygród oraz LKS Pogoń Lwów I i LKS Pogoń Lwów II), których reprezentowali zawodnicy w wieku do 12 lat.

Drużyny zagrali systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna FC Karpaty z Brzuchowic, która wygrała wszystkie turniejowe  mecze. Pogoń I i Pogoń II wywalczyła II i III miejsce.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali poczęstunek, pamiątkowe medale oraz cenne nagrody sportowe, najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne a zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowy puchar.

Turniej miał też charakter edukacyjny, młodzi zawodnicy mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę w zakresie historii początków piłki nożnej, której historia jest mocno związana z pierwszymi lwowskimi klubami piłkarskimi w tym Pogonią Lwów.

Lwowski Klub Sportowy Pogoń dziękuje partnerom turnieju: Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej, Fundacji Pogoń Lwów, Konsulatowi Generalnemu RP we Lwowie oraz partnerowi medialnemu – Kurierowi Galicyjskiemu.

Dziękujemy również ekipie sędziowskiej, medykom, trenerom, foto i wideo operatorom oraz licznym woluntariuszom za świetne przygotowanie tej sportowej imprezy.