W niedzielę, 14 listopada, na boisku „Politechnik” przy ul. O. Olesia 25, odbył się młodzieżowy turniej piłkarski z okazji 103 rocznicy odzyskania Niepodległości Polski, w którym na murawie rewalizowały zespoły: „Pride” Lviv, SDJSZOR „Karpaty” Lviv, UFK „Karpaty” oraz gospodarze lwowska Pogoń, która debiutowała na turnieju w pięknych biało-czerwonych stronach uformowanych przez Fundację PGNiG.

Po całodniowej realizacji zwycięzcą turnieju został SDJSZOR „Karpaty”, o jeden punkt mniej w tabeli uzyskała Pogoń Lwów, która zdobyła drugie miejsce, trzecie miejsce osiągnęli zawodnicy UFK „Karpaty” a czwarte drużyna „Pridu”.

Na zakończeniu turnieju prezes LKS-u Marek Horbań, w imieniu klubu, podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia, widowiskową grę  i uczczenie święta Niepodległości Polski. Każda z drużyn uczestników, przy wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź, za pośrednictwem Fundacji Pogoń Lwów, otrzymała cenny sprzęt sportowy oraz słodycze.