Reprezentacja Fundacji Pogoń Lwów w… Hiszpanii. Nasi wolontariusze opowiadają o działaniach fundacji nawet poza granicami Polski! Patryk brał udział w projekcie zorganizowanym przez Erasmus+ pt.: „Local is Europe”. Warsztaty odbywały się w okolicach Granady. Podczas zajęć Patryk nie tylko poznał tajniki tworzenia międzynarodowych projektów w ramach programu Erasmus+, ale przede wszystkim zawiązał nowe wartościowe relacje z młodymi ludźmi z wielu państw Europy.

Dzięki wspólnie spędzonym chwilom poznał bliżej kultury: litewską, ukraińską, rumuńską, ale także francuską, włoską i hiszpańską. Patryk przybliżył pozostałym uczestnikom czym na co dzień się zajmujemy, opowiedział także o pięknej i bogatej historii Lwowskiego Klubu Pogoń.