Dzięki wsparciu Fundacji Pogoń Lwów została zorganizowana XI edycja ulicznej gry terenowej z cyklu „Uliczkami Lwowa”. W grze było wzięło udział ok. 30 osób.

Miejsce zbiórki uczestników gry terowej pn. „Przygody chłopaka z Bogdanówki” przy ul. Chocimskiej 6, było nieprzypadkowe, gdyż właśnie pod ten adres w latach młodzieńczych bohater naszej gry przychodził dość często. Już po otwarciu przez uczestników pierwszego zadania tajemnicza postać chłopaka z Bogdanówki została ujawniona. Bohaterem gry był Kazimierz Górski, legendarny polski trener często nazywany „Papieżem polskiej piłki nożnej”, który urodził się i spędził swoją młodość we Lwowie. Właśnie w ten piękny okres życia wielkiego trenera wyruszyli uczestnicy naszej gry. Jako koledzy Kazia z Bogdanówki nasi zawodnicy wykonywali zadania, rozwiązywali zagadki oraz szukali miejsc związanych z dzieciństwem i młodymi latami Kazimierza Górskiego spędzonych we Lwowie. Warto zaznaczyć, że uczestnikami gry w większości była młodzież z polskich szkół we Lwowie oraz zawodnicy szkółki piłkarskiej lwowskiej Pogoni, którzy podobnie jak Kazio stawiają swoje pierwsze kroki w piłkarskiej karierze.

Klubu składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji gry terenowej Konsulatowi Generalnemu RP we Lwowie, wolontariuszom z Lwowskiej Strefy Młodzieży oraz wieloletnim „patronom” gier terenowych z cyklu „Uliczkami Lwowa” za opracowanie materiału (gry). Wyrazy uznania zostały skierowane również  dziennikarzom Kuriera Galicyjskiego za stały patronat medialny tej gry ulicznej.

Zwycięzcy gry terenowej „Przygody chłopaka z Bogdanówki”

1 miejsce – „Kamieńczyk” czas 2.03 min.

2 miejsce – „Żbiki”, czas 2.05

3 miejsce – „Gule” czas 2.09,

4 miejsce- „Мандрівники” czas 2.13.