Braliśmy udział w XVI Katyński Marsz Cieni w Warszawie zorganizowanym przez Grupę Historyczną „Zgrupowanie Radosław”. Swoją obecnością złożyliśmy hołd dla blisko 22 tysięcy polskich oficerów, którzy zostali zamordowani przez Sowietów w 1940 roku w Katyniu i innych miejscach kaźni na Wschodzie.

Wraz z kilkuset innymi uczestnikami, m.in. członkami grup rekonstrukcyjnych przemierzyliśmy ulice stolicy w celu upamiętnienia ofiar Zbrodni Katyńskiej. Marsz symbolicznie zakończył się przy pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie, przy ul. Muranowskiej.

Była to też wyjątkowa okazja do wręczenia pamiątkowych coinów naszej Fundacji. Z radością informujemy, że otrzymali je: Grupa Historyczna „Zgrupowanie Radosław” oraz jej dowódca, Pan Tomasz Karsiński, a także przedstawiciele Pułku 4. Ułanów Zaniemeńskich: Amazonka Michaela Vasicek oraz Ułan Gracjan Kuczyński. Gratulacje!