Skip to main content

Koniec wakacji to dobry moment na małe podsumowanie, dlatego rozpoczynamy cykl, w którym przypomnimy działania, które w tym roku zorganizowaliśmy lub wsparliśmy.

Jednym z wydarzeń, do którego przyłączyła się nasza Fundacja był koncert charytatywny Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy, w ramach którego zebrano ponad 40 tys. zł.

Środki zostały przekazane na ręce bp Leona Dubrawskiego, ordynariusza diecezji kamieniecko-podolskiej i będą przeznaczone na zbudowanie domu rehabilitacyjnego dla ofiar wojny na Ukrainie.

Chór i soliści przy akompaniamencie orkiestry pod batutą maestro Jacka Bonieckiego zaprezentowali najwspanialsze polskie 🇵🇱 , ale też ukraińskie 🇺🇦 kolędy i pastorałki w wyjątkowych aranżacjach.

Działania sfinansowane przy wsparciu NIW CRSO. Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) to pierwszy w historii program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu są przydzielane na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych.

Leave a Reply