Emocje, rozrywka i edukacja – tego dostarczyła Polakom mieszkającym we Lwowie piłkarska strefa kibica zorganizowana przez Pogoń Lwów. Reprezentację Polski dopingowały dzieci ze szkółki Pogoni Lwów wraz z rodzicami, pracownicy polskiego konsulatu, a także seniorzy i młodzież. W trakcie spotkań, każdy z uczestników, oprócz samego oglądania meczu, miał także możliwość uczestnictwa w konkursach wiedzy dotyczącej polskiej reprezentacji, które zostały przygotowane przez kierownictwo lwowskiego klubu.

Lwowska strefa kibica to także okazja do spotkania oraz integrowana się w przyjemnej atmosferze i wśród prawdziwych piłkarskich emocji. Mimo braku awansu do 1/16 fazy rozgrywek, każdy z uczestników cieszył się z możliwości spotkania się we wspólnym gronie i kibicowania ze wszystkich sił.

Pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=xq25_EmNtkI, dostępna jest krótka relacja z wydarzenia, przygotowana przez redakcję Kuriera Galicyjskiego TV.

Mimo wyniku na boisku, w strefe kibica humory dopisywały, co można podejrzeć na zdjęciach.