W dniu 16 października, na boisku kompleksu Medyk przy ul. Garbaczewskiego 24, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości Polski dla drużyn rocznika 2014-15. Organizatorem turnieju był Lwowski Klub Sportowy Pogoń Lwów przy wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź i współpracy z Fundacją Pogoń Lwów oraz Konsulatem Generalnym RP we Lwowie. Media partnerem imprezy był Kurier Galicyjski. Nawiązując do Święta Narodowego, najmłodsza drużyna Pogończyków zagrała w nowych biało-czerwonych strojach, ufundowanych przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Po zaciętej, całodniowej realizacji to właśnie Pogończykom udało się zdobyć pierwsze miejsce w turnieju. Wszystkie drużyny otrzymali od organizatorów turnieju pamiątkowe puchary, sprzęt sportowe oraz słodyczy. Wyróżniono również najlepszych zawodników w składzie każdej z drużyn.

Podsumowując turniej prezes lwowskiej Pogoni Marek Horbań podziękował wszystkim przybyłym drużynom za dobrą atmosferę, godną rywalizację i wysoki poziom sportowy, zapraszając na kolejne turnieje piłkarskie organizowane przez lwowski klub.

1 miejsce – Pogoń Lwów;

2 miejsce – Junior Club (Czernowoła);