Mamy bardzo dużo pracy, ale efekty cieszą. Dziękujemy wszystkim Partnerom zaangażowanym w akcję. Jak zawsze możemy liczyć na wsparcie Parafia św. Klemensa w Głogowie. Parafia dołącza do naszej akcji i będzie drugim dużym punktem zbiorczym, w którym gromadzone będą artykuły dla potrzebujących. Dary będziemy przekazywali także przez Caritas działający na terenie Kościoła. Wielkie wyrazy uznania również dla Wypożyczalni Radoxim, dzięki której artykuły dla potrzebujących zostały bezpiecznie przetransportowane do magazynu zbiorczego z kolejnych punktów.

Prezes naszej Fundacji – Pan Marek Horbań – przyjechał do Głogowa, by osobiście koordynować działania pomocowe.

To intensywny czas, ale nie zwalniamy ani na chwilę. Artykuły zebrane w Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu, Przedszkole Publiczne nr 9 w Głogowie oraz Przedszkolu Publicznym nr 10 w Głogowie zostaną bezpiecznie przewiezione do potrzebujących. Jesteśmy wdzięczni Rodzicom, Nauczycielom i innym Pracownikom placówek oraz wszystkim, którzy włączyli się w pomoc. Dzięki aktywnej działalności Pułk 4. Ułanów Zaniemeńskich dary odebrano z Krakowa i dotrą do Małopolski i Ukrainy .Szczególne podziękowania dla Pana Jarek Jaroslaw Galek, który przekazał dziś niezbędne medykamenty potrzebne m.in. do transfuzji krwi. Chcielibyśmy również podziękować za pomoc i zaangażowanie firmie NTI Nowoczesne Techniki Instalacyjne.