Młodziki Pogoni Lwów w dniach 22-29  odbyli ośmiodniowy obóz piłkarki w miejscowości Sławsko, znajdującym się w malowniczym Beskidzie Skolskim. W trakcie zgrupowania zespół niebiesko-czerwonych zagrał cztery mecze sparingowe  z lokalnymi drużynami piłkarskimi FC „Sławsk0” (3-1), (3-3) oraz  FC „Sokił” Dulibu (5-1), (3-1).

Obóz piłkarski został zrealizowany przy wsparciu finansowym Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza za pośrednictwem Fundacji Pogoń Lwów.

Warto zaznaczyć, że w ramach wsparcia finansowego Fundacji PGNiG, w tym roku odbyły się kolonie letnie – „Lato z Polską” dla najmłodszych zawodników Pogoni oraz zostanie zakupiony sprzęt i ubiór sportowy dla dzieci i młodzieży  naszej szkółki piłkarskiej.