Skip to main content

Lwowski Klub Sportowy POGOŃ dołączył do grona partnerów w świętowaniu Dnia Dziecka, którego głównym organizatorem był Konsulat Generalny RP we Lwowie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 600 dzieci. W programie znalazły się m.in. Rufi Rafi Show w wykonaniu „Teatru Czerwona Walizka”, zajęcia sportowe, turniej piłki nożnej, zajęcia plastyczne oraz pokaz pierwszej pomocy. Organizatorzy zadbali również o to, by nie zabrakło warsztatów, animacji, konkursów, dmuchanej zjeżdżalni, malowania twarzy, baniek mydlanych, zabaw ruchowych, śpiewu, tańca, waty cukrowej, popcornu oraz słodyczy.

Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, w którym dzieci cieszyły się wspaniałym dniem pełnym zabawy i uśmiechu. To wydarzenie jest doskonałym przykładem na to, jak ważne jest wspieranie inicjatyw, które przynoszą radość najmłodszym i integrują społeczność polską na Ukrainie.

Dzięki wspólnym wysiłkom organizatorów i partnerów każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo i radośnie spędzić ten szczególny dzień. Takie wydarzenia pokazują, jak wielkie znaczenie mają wspólne działania na rzecz dobra dzieci i młodzieży, zwłaszcza w tak trudnych czasach.

Zdjęcia:  Witalij Hrabar/Konsulat Generalny RP we Lwowie

Leave a Reply