W dniach 28-29 maja na obiekcie sportowym Sokił Lwów odbyły się dziecięce turnieje piłkarskie „LVIV HOLIDAY CUP”. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z roczników 2012 oraz 2014, a wśród nich młodzi zawodnicy reprezentujący lwowską Pogoń.

Występ Drużyny z Rocznika 2012

Drużyna Pogoni z rocznika 2012 pokazała na boisku swoje umiejętności i waleczność. W trakcie turnieju odniosła cztery zwycięstwa, a jedyną porażkę zanotowała w decydującym meczu z Ruchem (2-1). Mimo to, młodzi piłkarze zajęli zasłużone drugie miejsce w swojej kategorii, ustępując jedynie drużynie Ruchu z tego samego rocznika, która zdobyła pierwsze miejsce.

Występ Drużyny z Rocznika 2014

Podobny sukces odniosła drużyna Pogoni z rocznika 2014. Tak jak ich starsi koledzy, młodzi piłkarze wygrali cztery mecze, a jedną porażkę ponieśli w kluczowym starciu, co również przyniosło im drugie miejsce w turnieju. Zwycięzcą w tej kategorii została drużyna Akademii Ruchu Lwów z rocznika 2014.

Turniej „LVIV HOLIDAY CUP” był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich sił w rywalizacji z rówieśnikami oraz do zdobycia cennego doświadczenia na przyszłość. Sukcesy drużyn Pogoni Lwów pokazują, że klub rozwija się w dobrym kierunku, a młodzi piłkarze mają przed sobą obiecującą przyszłość. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na piłkarskich boiskach!