Organizatorem turnieju był Lwowski Klub Sportowy Pogoń przy wsparciu Konsulatu Generalnego RP we Lwowie przy wsparciu Fundacji Pogoń Lwów. W turnieju wzięło udział pięć amatorskich drużyn piłkarskie reprezentującą ziemię lwowską. Pomimo świątecznej atmosfery na hali można było zobaczyć dość widowiskową grę, w której każda z drużyn ambitnie walczyła o Puchar. Zwycięzcą turnieju została drużyna FC BEB, sekcja sportowo-rekreacyjana lwowskiej Pogoni wywalczyła drugie miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się, że w tak trudnym dla nas czasie kolejny raz daliśmy radę w sposób sportowy uczcić Święto Niepodległości Polski.

„Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego Polonia i Polacy za Granicą 2023″