W niedzielnym domowym meczu obwodowej Premier Ligi Pogoń przyjmowała FC Sambor.

Mecz rozpoczął się z kilku pozycyjnych ataków gospodarzy, na które goście odpowiadały kontratakami. W 41 min Pogończycy poprowadzili w rachunku, Kadaj mocnym strzałem w lewy dolny róg zaskoczył bramkarza rywali. Po strzelonej bramce goście zwiększyli pressing, aby jeszcze do przerwy odrobić straty, jednak intencje samborzan odwróciły się przeciwko nim. W 45 min za ostrą grę drugą żółtą kartą, został „nagrodzony” Krynicki zostawiając gości w mniejszości.
W drugiej połowie Pogończycy utrzymywali się przy piłce budując szereg ataków, osłabiony FC Sambor próbował nawiązać walkę w centrum boiska, jednak do niebezpiecznych akcji przy bramce Pogończyków nie doszło. To spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem niebiesko-czerwonych.